Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Top kereskedelmi világítástechnikai gyártók 2025 LED hatékonyság és jellemzők útmutatója
Mi a kereskedelmi világítás és miért fontos
Ha az irodaházak világítására gondolunk...
Teljesítmény: 35W
Cut-out: 408x45mm
Sugárzási szög: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Mini és lineáris alakú rácslámpa korlátozott helyre és speciális alkalmazásokhoz.
Kapható 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED-es típusban.
Fali mosható / állítható / szegély nélküli / felületre szerelhető változatban is kapható.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K elérhető, CRI 80 / 90 opcionális.
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SG8051505037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 408x45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |









| Modell | SD8031080S |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×80mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 90×90×H85mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 700lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 250mA |
| Modell | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 360LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |
| Modell | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 24°/40°/60° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD042075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!