Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
TRIAC Dimmer Guide Hogyan működik LED kompatibilitás és felhasználás
Mi az a TRIAC dimmer?
A TRIAC dimmer egy olyan típusú fázisvágó dimmer, amely szabályozza, hogy mennyire világosak a lámpák...
Power:28W
Kivágás:/
Sugárzási szög: 27°/31°/40°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: Felületre szerelve

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SS811113S |
|---|---|
| Teljesítmény | 28W |
| Sugár szöge | 27°/31°/40°/50° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 113×113×H120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |









| Modell | SG80701145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23W, 32W |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA/800mA |
| Modell | SS805200S |
|---|---|
| Teljesítmény | 2x12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 100X200X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 2x960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 2x300mA |
| Modell | SD8131195R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W, 35W |
| Sugár szöge | 60° |
| Cut-Out | Φ195mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ224×H98mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400/2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700/800mA |
| Modell | SG80301100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 20/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×115×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1600lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD8032100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×190mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx2 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!