Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Gids voor commerciële LED-verlichting 2025 Inzichten in energiebesparingen en ROI
Als je een commerciële ruimte beheert, weet je al dat verlichting niet alleen draait om de zichtbaarheid...
SG80505037S
Vermogen: 12W
Uitgesneden:139x37mm
Stralingshoek: 15°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80505037S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 140x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 147x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |









| Model | ST3023D |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ70mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ54xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 640LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SD8141215R |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | Φ215mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SD8071100R |
|---|---|
| Stroom | 18W |
| Stralingshoek | 15°/30°/45° |
| Uitgesneden | Φ100mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ120×H95mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1440 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 450mA |
| Model | SD8271090S |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 90x90mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 100×100×H63mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!