Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Top 10 Fabrikanten van commerciële verlichting
Als bedrijfseigenaar moet je begrijpen hoe belangrijk kosteninvesteringen zijn. Commerciële verlichting is de beste ...
SS811075R
Vermogen: 10W
Uitgesneden:/
Stralingshoek: 20°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS811075R |
|---|---|
| Stroom | 10W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ75×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 800 l |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 250mA |




| Model | SS805100S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | SC6082115R-AR |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/60° |
| Uitgesneden | Φ115-125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200lm / 4100lm (HE) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SG80510037S-W |
|---|---|
| Stroom | 22W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 272x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 279x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1100LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SD8111135S |
|---|---|
| Stroom | 43W |
| Stralingshoek | 24°/40°/55° |
| Uitgesneden | 135×135 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 148×148×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!