Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Winkelverlichting: Energiebesparende oplossingen voor winkelruimtes
Introductie
In de huidige concurrerende winkelomgeving speelt winkelverlichting een cruciale rol bij het creëren van een...
Vermogen: 12W
Cut-out: 144x45mm
Stralingshoek: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Mini en lineair rasterlicht voor beperkte ruimte en speciale toepassingen.
Verkrijgbaar in 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED's modeltype.
Wandmontage / Verstelbaar / Afbouwloos / Opbouwversie beschikbaar.
CCT 2700K / 3000K / 4000/ 6000K beschikbaar, CRI 80 / 90 optioneel.
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG805037S-L |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 144x45mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 144x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |









| Model | SD012040R-C |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ45xH19.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 150LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 15-21V 150mA |
| Model | SD8071150R |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 20°/30°/45° |
| Uitgesneden | Φ150mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ165×H120mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SG80502037S |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 67x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 360lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 4-8V 700mA |
| Model | SS811095RH |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ95×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!