Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
2700K vs 3000K vs 4000K vs 6000K: Welke verlichting is de juiste voor thuis?
Het belang van kleurtemperatuur voor thuisverlichting komt tot uiting in vele aspecten, waaronder het beïnvloeden van ...
Vermogen: 35W
Uitsparing: 403x37mm
Stralingshoek: Wall Wash
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80515037S-W |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 403x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 411x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1800LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |




| Model | KD8121112R |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 80° |
| Uitgesneden | Φ112mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | ST3123 |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | Φ70mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 60 x 165 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1200LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SC6082115R-L |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 20°/24°/30° |
| Uitgesneden | Φ115-125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SD8281140R |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 140 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ152×H86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | ST1501W |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 30°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ155×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Lichtstroom | 2000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!