Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
10 Beste ideeën voor verlichting via rails in de keuken
Railverlichting wordt al snel een must-have voor moderne keukens vanwege de ongeëvenaarde veelzijdigheid en ...
Power:23W
Uitgesneden: /
Beam angle: 20°/40°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS815130R |
|---|---|
| Stroom | 23W |
| Stralingshoek | 20°/40°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ130×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2500LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |






| Model | SD042075R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 82×82×H115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm/1200lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SD011030HR-C |
|---|---|
| Stroom | 5W |
| Stralingshoek | 20°/30°/40° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ34xH64mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 250LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 15-21V 250mA |
| Model | SD8201060R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ60mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ67xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Stroom | 3x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×225 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×240×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx3 |
| Model | ST3523 |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 25xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 300LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!