Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat zijn dimmers en dimmers?
Welke lampen zijn dimbaar?Met de vooruitgang van de technologie zijn de soorten en functies van lampen...
Vermogen: 12W
Uitgesneden: /
Stralingshoek: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Mini en lineair rasterlicht voor beperkte ruimte en speciale toepassingen.
Verkrijgbaar in 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED's modeltype.
Wandmontage / Verstelbaar / Afbouwloos / Opbouwversie beschikbaar.
CCT 2700K / 3000K / 4000/ 6000K beschikbaar, CRI 80 / 90 optioneel.
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80505037S-S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 136x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |









| Model | SD8201065RL |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ65mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SD042075R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ82×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |
| Model | SS811095RH |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ95×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |
| Model | SD041068R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm/1200lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SD8111115S |
|---|---|
| Stroom | 32W |
| Stralingshoek | 27°/31°/40°/50° |
| Uitgesneden | 115x115mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 129×129×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2500lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!