Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Vad är en TRIAC-dimmer? Komplett guide för nybörjare
Den här guiden förklarar grunderna för dimning av LED-lampor med TRIAC-dimrar.Dimbara lysdioder kan göra en enorm ...
Effekt: 32 W
Utskärning: 120×120 mm
Strålningsvinkel: 24/30/36/45°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SG80301120R |
|---|---|
| Kraft | 32W |
| Strålningsvinkel | 24/30/36/45° |
| Utskuren | 120x120 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 140×140×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |








| Modell | SG80301120R |
|---|---|
| Kraft | 32W |
| Strålningsvinkel | 24/30/36/45° |
| Utskuren | Φ120mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ135×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD052075R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ82×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SD042075S |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | 75x75 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 82×82×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SS811115R |
|---|---|
| Kraft | 30W |
| Strålningsvinkel | 20°/40° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ115×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2400lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Modell | SD8071185R |
|---|---|
| Kraft | 40W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/45° |
| Utskuren | Φ185mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ197×H140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 3200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 900mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!