Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Hur väljer man den bästa svarta spårbelysningen?
Strömskenor används ofta i butiker, kontor och hem på grund av sin flexibilitet och moderna stil, inklusive mo...
Effekt: 12W
Cut-out: Φ112mm
Strålningsvinkel: 80°.
CCT: 2700K/3000K/4000K/6000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | KD8121112R |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 80° |
| Utskuren | Φ112mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |




| Modell | SG80510037S-L |
|---|---|
| Kraft | 22W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/45° |
| Utskuren | 285x45 mm, 285x50mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1800LM |
| LED | Ursprung Bridgelux 3535 |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2200LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8111075R |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 18°/24°/30°/40° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ85×H54mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 800 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | ST5101W |
|---|---|
| Kraft | 30W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ80 x 120 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
| Modell | SD042075R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ82×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!