Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Varför energieffektiv kommersiell belysning är framtiden för hållbara företag!
I dagens snabba och miljömedvetna värld utsätts företag för allt större press att anta mer miljövänliga och...
Effekt: 7W
Utskuren: Φ82mm
Strålningsvinkel: 80°.
CCT: 2700K/3000K/4000K/6000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 80° |
| Utskuren | Φ82mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 560LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |




| Modell | SG80301080R |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | Φ80mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 850lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD043075R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | Väggtvätt |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ83xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 800LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD041075S |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | 75x75 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 82×82×H88 mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SC6082100R-L |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40° |
| Utskuren | Φ100mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2450lm / 2700lm (HE) |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!