Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
「2025 Uppdatering」Allt du behöver veta om spårljus
I kommersiell belysning och hembelysningstillämpningar har ledda spårljus blivit en oumbärlig belysning ...
Effekt: 12W/15W
Utskuren: Φ75mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD041075R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ82×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm/1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |























| Modell | SG80301080R |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | Φ80mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 850lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD012040R-S |
|---|---|
| Kraft | 2W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ45xH19,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 100LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 350mA |
| Modell | SG80302100S |
|---|---|
| Kraft | 2x20W |
| Strålningsvinkel | 20/24/36/45° |
| Utskuren | 100×190 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1600lmx2 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx2 |
| Modell | SD8141145R |
|---|---|
| Kraft | 18W |
| Strålningsvinkel | 90° |
| Utskuren | Φ145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ159×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!