İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Ray aydınlatması hakkında bilmeniz gerekenler
Zamanın gelişmesiyle birlikte, ray aydınlatmaları geçmişin hantal görüntüsünden kurtuldu ve şimdi...
SG80502037S
Güç: 6W
Kesim:67x37mm
Işın açısı: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80502037S |
|---|---|
| Güç | 6W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 67x37mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 360lm |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 4-8V 700mA |









| Model | SG80510037S-S |
|---|---|
| Güç | 22W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | 268x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1800LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 27-33V 700mA |
| Model | SD8271125S |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 125x125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 136×136×Y83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2000lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 60mA |
| Model | SD8032145S |
|---|---|
| Güç | 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145×280mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160×320×Y133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2700lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!