İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
3000K vs 4000K: Ev aydınlatması için nasıl seçim yapmalı
Kendinizi 3000K ve 4000K LED ışıklar arasındaki tartışmada sıkışmış mı buluyorsunuz? Bu hızlı kılavuz size yardımcı olacak...
SG80501037S
Güç: 3W
Kesim:37x37mm
Işın açısı: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80501037S |
|---|---|
| Güç | 3W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 37x37mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 45x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 180lm |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 2-4V 700mA |









| Model | SD8032100S |
|---|---|
| Güç | 15W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×190mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×210×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1000lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mAx2 |
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Güç | 2x20W |
| Işın Açısı | 20°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!