İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
LED Aydınlatma Renk Sıcaklığı Kılavuzu: Ev ve Ticari Kullanım için 3000K vs 4000K vs 6000K
Aydınlatma renk sıcaklığını anlamak, eviniz için etkili bir aydınlatma planı tasarlarken çok önemlidir.
SG80502037S
Güç: 6W
Kesim:67x37mm
Işın açısı: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80502037S |
|---|---|
| Güç | 6W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 67x37mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 360lm |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 4-8V 700mA |









| Model | SD051075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×Y88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!