İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Modern Ticari Mekanlar için Perakende Ray Aydınlatmasını Gerekli Kılan Nedir?
Ticari alanınızın öne çıkmasını ve davetkar hissettirmesini istersiniz. Perakende ray aydınlatması size reklam yapma gücü verir ...
Güç:32W
Kesik: /
Işın açısı: 24°/34°/60°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Yüzeye Monte

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SS815170R |
|---|---|
| Güç | 32W |
| Işın Açısı | 24°/34°/60° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | Φ170×H170mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |






| Model | SD8111115S |
|---|---|
| Güç | 32W |
| Işın Açısı | 27°/31°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | 115x115mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 129×129×Y80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2500lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |
| Model | SD052075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W, 18W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm-1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA/450mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!