İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Perakende Aydınlatma Nasıl Seçilir?
Perakende satış alanınızdaki aydınlatmayı iyileştirmek, ürünlerinize dikkat çekmek için etkili bir yöntemdir...
Güç:25W
Kesik: Φ100mm
Işın açısı: 24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SC6082100R-R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |






| Model | SC6082115R-L |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 20°/24°/30° |
| Kesip Çıkarma | Φ115-125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ138×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |
| Model | SD8292120S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 120x120mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 140×140×Y149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!