İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Perakende mağaza için gömme downlight nasıl seçilir
Gömme downlight, perakende mağazalarının aydınlatma tasarımında önemli bir rol oynar. Tek tip aydınlatma sağlayabilir...
Güç: 7W
Cut-out: Φ25mm
Işın açısı: 24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Color: Sand white/Sand black
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD7201025RS-L |
|---|---|
| Güç | 7W |
| Işın Açısı | 24°/36°/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ25mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ31xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |


















| Model | SG80302120S |
|---|---|
| Güç | 32Wx2 |
| Işın Açısı | 24/30/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 120×235mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 140×255×Y123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2800lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!