İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
DALI Karartma: Eksiksiz DALI Karartma Bilgi Kılavuzu
Son yıllarda, aydınlatma kontrol sistemleri yeni teknolojilerin kullanılmaya başlanmasıyla büyük ilerleme kaydetmiş, ...
Power:25Wx3
Kesim: 120×340mm
Işın açısı:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8033120S |
|---|---|
| Güç | 3x25W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 120×340mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 145×370×Y129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2100lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx3 |









| Model | SC6082100R-R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |
| Model | SD042075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×Y93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | SD052075S |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W, 18W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 82×82×Y115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm-1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA/450mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!