İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Su geçirmez ip derecesi nedir
Şunu hayal edin: Dışarıdasınız, hayatın tadını çıkarıyorsunuz ve aniden bir felaket yaşanıyor. Telefonunuz kayıyor ...
Güç: 18W
Kesik: Φ145mm
Işın açısı: 90°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8141145R |
|---|---|
| Güç | 18W |
| Işın Açısı | 90° |
| Kesip Çıkarma | Φ145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ159×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 450mA |




| Model | SD042068R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75×Y102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SD8033080S |
|---|---|
| Güç | 10Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 700lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 250mAx3 |
| Model | SD8271090S |
|---|---|
| Güç | 15W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 90x90mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 100×100×Y63mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mA |
| Model | SD041068R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75×Y98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!