İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Mağaza Aydınlatması: Perakende Alanları için Enerji Tasarrufu Sağlayan Çözümler
Giriş
Günümüzün rekabetçi perakende ortamında, mağaza aydınlatması davetkar bir ortam yaratmada çok önemli bir rol oynamaktadır.
Güç:12W
Kesik: Φ80mm
Işın açısı:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80301080R |
|---|---|
| Güç | 12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ80mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA |








| Model | SD051068R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W, 18W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75×Y98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm-1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Model | SG80703145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx3, 32Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 450x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!