İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
TRIAC Dimmer Kılavuzu Nasıl Çalışır LED Uyumluluğu ve Kullanım Alanları
TRIAC Dimmer Nedir?
TRIAC dimmer, ışıklarınızın ne kadar parlak olacağını kontrol eden bir tür faz kesmeli dimmerdir...
SS811170R
Güç: 60W
Kesim:/
Işın açısı: 20°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Yüzeye Monte

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SS811170R |
|---|---|
| Güç | 60W |
| Işın Açısı | 20°/40° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | Φ170×Y180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 4800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1350mA |




| Model | SG80303100S |
|---|---|
| Güç | 3x20W |
| Işın Açısı | 20/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1600lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!