İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Bir Kuyumcu Mağazası için Aydınlatma Nasıl Seçilir?
Kuyumcu olarak, kendinizi hiç sergilenen ışıltılı mücevherlerin cazibesine kapılmış buldunuz mu?
Güç: 8W
Kesik: Φ70mm
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3023D |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ70mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ54xY100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 640LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 180mA |









Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!