İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Özel Ticari Aydınlatma Armatürleri: OEM ve Private Label LED Çözümleri
💡 Giriş: Gelecek Kişiye Özel
Hızla gelişen mimarlık dünyasında, akıllı binalar ve ...
Güç: 3W
Kesim: 53x50mm
Işın açısı: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

Sınırlı yer ve özel uygulamalar için Mini ve Doğrusal şekilli ızgara ışığı.
1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED'li model tipi mevcuttur.
Duvar Yıkama / Ayarlanabilir / Trimsiz / Sıva Üstü versiyonu mevcuttur.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K mevcuttur, CRI 80 / 90 isteğe bağlıdır.
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80501037S-A |
|---|---|
| Güç | 3W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 53x50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 59x59x58mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 180LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 2-4V 700mA |









| Model | SG80702145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx2, 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 300x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 315x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 2x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx2/800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!