İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Led ray ışıkları hakkında bilmeniz gereken her şey
Ray ışıkları söz konusu olduğunda, LED manyetik ray ışıkları son zamanlarda çok popüler hale geldi. Ama bugün, biz ...
ST3361W
Güç: 20W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 9°-42°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3361W |
|---|---|
| Güç | 20W |
| Işın Açısı | 9°-42° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ68×L150mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500mA |








| Model | SD042075R |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ82×Y79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA |
| Model | SG80702145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx2, 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 300x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 315x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 2x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx2/800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!