İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Ticari LED Aydınlatma Çözümleri Enerji Verimli Akıllı Tasarım
Neden 2026'da Ticari LED Aydınlatmaya Geçmelisiniz?
2026'ya doğru ilerlerken, eski aydınlatma sistemlerine tutunmak ...
Güç: 22W
Kesit: 272x37mm
Işın açısı: Duvar Yıkama
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80510037S-W |
|---|---|
| Güç | 22W |
| Işın Açısı | Duvar Yıkama |
| Kesip Çıkarma | 272x37mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 279x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 1100LM |
| LED | Köken Bridgelux SMD |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 700mA |




| Model | ST5211W |
|---|---|
| Güç | 43W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 3900lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SC6082115R-AR |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/60° |
| Kesip Çıkarma | Φ115-125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ138×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200lm / 4100lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!