İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Su geçirmez ip derecesi nedir
Şunu hayal edin: Dışarıdasınız, hayatın tadını çıkarıyorsunuz ve aniden bir felaket yaşanıyor. Telefonunuz kayıyor ...
Güç: 25W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD044068R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75xY112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2200LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |









| Model | SD8033080S |
|---|---|
| Güç | 10Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 700lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 250mAx3 |
| Model | SG80303100S |
|---|---|
| Güç | 3x20W |
| Işın Açısı | 20/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1600lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500mAx3 |
| Model | SD042075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×Y93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!