İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
3000K mı 4000K mı? Ev Aydınlatma Çözümlerini Seçme Rehberi
3000K mı 4000K mı? Ev Aydınlatma Çözümlerini Seçme Rehberi
Eviniz için LED aydınlatma seçerken...
ST5101W
Güç: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 15°/24°/36°/50°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST5101W |
|---|---|
| Güç | 30W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 750mA |











| Model | SD8033100S |
|---|---|
| Güç | 15Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1000lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!