Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Lumen vs Kelvin: de belangrijkste verschillen uitgelegd
Heb je ooit een nieuwe lamp geplaatst en gedacht dat de kamer nu "te licht" is of voelt het niet prettig...
ST5101W
Vermogen: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 15°/24°/36°/50°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST5101W |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 80 x 120 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 750mA |











| Model | SD051075S |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 82×82×H88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm-960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | SD8131195R |
|---|---|
| Stroom | 30W, 35W |
| Stralingshoek | 60° |
| Uitgesneden | 195 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ224×H98mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 2400/2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700/800mA |
| Model | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 24°/40°/60° |
| Uitgesneden | Φ100mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD8141145R |
|---|---|
| Stroom | 18W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | 245 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ159×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1440 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 450mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!