Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
Kun valitset LED-valaistusta kotiisi,...
SD8281075R
Teho: 8W
Leikkaus: Φ75mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD8281075R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ84×H55mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |








| Malli | SD042075SL |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm-960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Malli | ST6321W |
|---|---|
| Teho | 20W/35W/43W |
| Säteen kulma | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Kaksinkertainen epäsymmetrinen |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 550/900/1050mA |
| Malli | SG80505037S |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 140x37mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 147x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 12-18V 700mA |
| Malli | SD8111115R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 20°/24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ115mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ131×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Malli | SD8271090R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ90mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ100×H63mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!