Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
DALI fényerőszabályozás: DALI Dimming: Teljes DALI Dimming tudás kézikönyv
Az elmúlt években a világításvezérlő rendszerek nagy előrelépést értek el az új technológiák bevezetésével, ...
SD8281075R
Teljesítmény: 8W
Kivágás: Φ75mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8281075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ84×H55mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |








| Modell | SD011030HR-C |
|---|---|
| Teljesítmény | 3W |
| Sugár szöge | 20°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ34xH34.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 150LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Festékszóró festés |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Modell | SS815110R |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 24°/32°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ110×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2000LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | SD8141145R |
|---|---|
| Teljesítmény | 18W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ159×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |
| Modell | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 24°/40°/60° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!