Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Maailman 11 parasta LED-valaisinmerkkiä
Viime vuosina LED-valaistustekniikan kehittymisen myötä LED-valaisimet ovat kehittyneet nopeasti....
Teho: 35W
Leikkaus: Φ115-125mm
Sädekulma: 20°/24°/30°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SC6082115R-L |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 20°/24°/30° |
| Cut-Out | Φ115-125mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |






| Malli | SD8032145S |
|---|---|
| Teho | 32Wx2 |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 160×320×K133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2700lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Malli | SD044068RL |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1350LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SG80303100S |
|---|---|
| Teho | 3x20W |
| Säteen kulma | 20/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 115×300×K105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1600lmx3 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx3 |
| Malli | SD8131165R |
|---|---|
| Teho | 20W, 25W |
| Säteen kulma | 60° |
| Cut-Out | Φ165mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ190×H90mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1800/2700lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500/600mA |
| Malli | SD8141215R |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | Φ215mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 2400lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!