Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
「2025 Uppdatering」Allt du behöver veta om spårljus
I kommersiell belysning och hembelysningstillämpningar har ledda spårljus blivit en oumbärlig belysning ...
Effekt:35W
Utskuren: Φ115-125mm
Beam angle: 20°/24°/30°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SC6082115R-L |
|---|---|
| Kraft | 35W |
| Strålningsvinkel | 20°/24°/30° |
| Utskuren | Φ115-125mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |






| Modell | SD042068R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP65 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SD8201060R |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ60 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ67xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | Φ120mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ135×H130 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2100lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | ST5211W |
|---|---|
| Kraft | 43W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ100 x 130 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 4200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!