Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
「2025 Päivitys」Kaikki mitä sinun tarvitsee tietää raidevalaisimista
Kaupallisessa valaistuksessa ja kodin valaistussovelluksissa led-kiskovalaisimista on tullut välttämätön valaistus ...
Teho: /
Leikkaus: 75X75mm
Sädekulma: /
CCT: /
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD042075SL-MR16 |
|---|---|
| Teho | / |
| Säteen kulma | / |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K64mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Valovirta | / |
| LED | / |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | / |
| Vf & If | / |




| Malli | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teho | 6W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 360LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |
| Malli | SD8071080R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 30°/45° |
| Cut-Out | Φ80mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ96×H75mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SG80302120S |
|---|---|
| Teho | 32Wx2 |
| Säteen kulma | 24/30/36/45° |
| Cut-Out | 120×235mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 140×255×K123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2800lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Malli | SG80302080S |
|---|---|
| Teho | 2x12W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×155mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 90×170×K95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 850lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mAx2 |
| Malli | SD8031100R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!