Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Mikä on valaistuksen sädekulma ja miten se valitaan?
Sädekulma on yksinkertainen mittari, jonka avulla voit optimoida valon kattavuuden talosi tai rakennuksesi sisällä. Mikä tahansa mo...
Teho: /
Leikkaus: Φ68mm
Sädekulma: /
CCT: /
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD042068RL-MR16 |
|---|---|
| Teho | / |
| Säteen kulma | / |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H52mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Valovirta | / |
| LED | / |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | / |
| Vf & If | / |




| Malli | SD8131165R |
|---|---|
| Teho | 20W, 25W |
| Säteen kulma | 60° |
| Cut-Out | Φ165mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ190×H90mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1800/2700lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500/600mA |
| Malli | SD8111075R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 18°/24°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ85×H54mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD8271165S |
|---|---|
| Teho | 45W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 165x165mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 180×180×K109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3600lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | SD042075R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ82×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!