Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Maailman 11 parasta LED-valaisinmerkkiä
Viime vuosina LED-valaistustekniikan kehittymisen myötä LED-valaisimet ovat kehittyneet nopeasti....
Teho: 15W
Leikkaus: Φ75mm
Sädekulma: Wall Wash
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD043068R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 800LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |




| Malli | SG80701145S |
|---|---|
| Teho | 23W, 32W |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2550lm / 3000lm (HE) @ 23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA/800mA |
| Malli | SD8111175R |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ175mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ191×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | ST6221W |
|---|---|
| Teho | 2x20W |
| Säteen kulma | 20°/40°/50° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 46×34.5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | SD8271145R |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ158×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!