Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Kumpi on parempi, 4-tuumainen vs 6-tuumainen upotettu valaisin?
Tässä artikkelissa kerrotaan, miten valita parhaat 4 tuuman ja 6 tuuman upotetut valaisimet projektiisi....
Teho: 20W/30W
Leikkaus: /
Sädekulma: 90°
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST6141W |
|---|---|
| Teho | 20W, 30W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @ 930 1300lm 65lm/W(S) 30W @930 1800lm 60lm/W(S) 20W @940 1800lm 90lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30W @930 2400lm 80lm/W(H) 30W @930 2400lm 80lm/W(H) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500/750mA |




| Malli | ST3121 |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SD8271090S |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 90x90mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 100×100×K63mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | ST3361W |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ68×L150mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | SD8271165R |
|---|---|
| Teho | 45W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ165mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ180×H109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3600lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | ST3021D |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/25°/45°/65° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ54×L100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 720lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!