Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Miten valita toimiston valaistus
Tutkimukset ovat osoittaneet, että työpaikan valaistuksen laatu voi vaikuttaa merkittävästi työntekijöiden moti...
Teho: 25W
Leikkaus: Φ75mm
Sädekulma: Wall Wash
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD043075R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1500LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |




| Malli | SD8131120R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 60° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1350/1800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SG80515037S-W |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | 403x37mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 411x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1800LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Malli | ST6121W |
|---|---|
| Teho | 20W, 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @940 2200lm 110lm/W 20W @930 2000lm 100lm/W 30W @940 3100lm 105lm/W 30W @930 2900lm 95lm/W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 24-36V 600/900mA |
| Malli | SD011030R-C |
|---|---|
| Teho | 3W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 150LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Malli | SD8141215R |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | Φ215mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 2400lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!