İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Ofis Aydınlatması Nasıl Seçilir?
Araştırmalar, işyerindeki aydınlatma kalitesinin çalışanların motivasyonunu önemli ölçüde etkileyebildiğini ortaya koymuştur.
Güç: 25W
Kesik: Φ75mm
Işın açısı: Duvar Yıkama
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD043075R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | Duvar Yıkama |
| Kesip Çıkarma | Φ75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ83xY112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 1500LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |




| Model | SD051068RL |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | SD8033080S |
|---|---|
| Güç | 10Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 700lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 250mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!