Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Kaikki mitä sinun tarvitsee tietää led-kiskovaloista
Kun on kyse valaisimista, magneettiset LED-valaisimet ovat viime aikoina tulleet hyvin suosituiksi. Mutta tänään me ...
ST5231W
Teho: 25W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Beam angle: 10°/24°/36°
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5231W |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 10°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100×L87mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 2000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |








| Malli | SD042068R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8141175R |
|---|---|
| Teho | 22W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | Φ175mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ190×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1760lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | SD8071100R |
|---|---|
| Teho | 18W |
| Säteen kulma | 15°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ120×H95mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |
| Malli | SD8071150R |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 20°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ150mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ165×H120mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 2400lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Malli | SD8201060R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ60mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ67xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!