Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Maailman 11 parasta LED-valaisinmerkkiä
Viime vuosina LED-valaistustekniikan kehittymisen myötä LED-valaisimet ovat kehittyneet nopeasti....
ST5221W
Teho: 43W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5211W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |











| Malli | SD8201050R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ57xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD051068R |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H75mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm-960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Malli | SD8071100R |
|---|---|
| Teho | 18W |
| Säteen kulma | 15°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ120×H95mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |
| Malli | SD043068R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 800LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SD043068RL |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110xH110mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1500LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!