Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Miten hämärästä lämpimään -valaistus toimii?
Miten hämärästä lämpimään -valaistus toimii?
Kuluttajien valaistustarpeet ja reaalimaailman sovellukset kehittyvät jatkuvasti....
ST5221W
Teho: 43W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5211W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 4200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |











| Malli | SD044068R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH68mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 720LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD8201050R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ57xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SG8030303080S |
|---|---|
| Teho | 3x12W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×225mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 90×240×K95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 850lmx3 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mAx3 |
| Malli | SD011040HR-C |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ45xH56mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 600LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD8031080S |
|---|---|
| Teho | 10Wx2 |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×155mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 90×170×K86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 700lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 250mAx2 |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!