Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Hogyan válasszuk ki a legjobb fekete sínvilágítást?
A sínvilágítást széles körben használják a kiskereskedelemben, irodákban és otthonokban a rugalmassága és modern stílusa miatt, beleértve a mo...
Teljesítmény: /
Kivágás: Φ68mm
Sugárszög: /
CCT: /
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD04101068RL-MR16 |
|---|---|
| Teljesítmény | / |
| Sugár szöge | / |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H60mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Fényáram | / |
| LED | / |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | / |
| Vf & If | / |




| Modell | SS811074S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 18°/24°/30°/40° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 74×74×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 120x120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×140×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2100lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SG80502037S |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 67x37mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 360lm |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |
| Modell | SD051068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SD8032120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 2x25W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 120×235mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×255×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2100lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx2 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!