Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Amit a sínvilágításról tudni kell
Az idők fejlődésével a sínvilágítás megszabadult a múlt terjedelmes képétől, és most már kínál...
Teljesítmény: 8W
Kivágás: Φ75mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD044075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH68mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 720LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |








| Modell | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 360LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |
| Modell | SG80301080S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×80mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 90×90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 850lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD8141215R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ215mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Modell | SD051068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H75mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm-960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | KD8121112R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ112mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!