Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Melyik a jobb, 4 hüvelykes vs 6 hüvelykes süllyesztett világítótest?
Ez a cikk azt tárgyalja, hogyan válassza ki a legjobb 4 hüvelykes és 6 hüvelykes süllyesztett világítótesteket a projektjéhez....
Teljesítmény: 8W
Kivágás: Φ68mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110xH68mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 720LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |









| Modell | SD042075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SD042075SL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | ST3021 |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 680LM/1050LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180/300mA |
| Modell | SS815090S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 20°/40°/60° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 90×90×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD8201065RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ65mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!