Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
A világítótestek típusai és a világítótestek alkalmazásai
A Led világítás meghatározása
A LED (Light Emitting Diode, fénykibocsátó dióda) világítás egy szilárdtest világítóeszköz, amely félvezető...
Power: 8W/10W
Cut-out: Φ45mm
Beam angle: 24°/30°/40°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Color: Sand white/Sand black
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |




















| Modell | ST3523 |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ25xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 300LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SD043075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 800LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8141215R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ215mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Modell | SG80510037S-S |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 268x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | SG8030303080S |
|---|---|
| Teljesítmény | 3x12W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×225mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 90×240×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 850lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mAx3 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!