Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Top 11 LED világító márka a világon
Az elmúlt években a LED-es világítástechnika fejlődésével a LED-es lámpatestek gyorsan fejlődtek....
Power:15W
Kivágás: Φ100mm
Sugárszög:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8031100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |









| Modell | SS815130R |
|---|---|
| Teljesítmény | 23W |
| Sugár szöge | 20°/40°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ130×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2500LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8111095R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ95mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ105×H65mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SG80702145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23Wx2, 32Wx2 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 300x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 315x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 2x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx2/800mAx2 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!