Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
OEM kereskedelmi világítás Gyártó: LED-megoldások Kínából
OEM kereskedelmi világítás Gyártó: Az intelligens választás az egyedi LED-megoldásokhoz
A mai versenyképes kereskedelmi...
ST3021-GU10
Teljesítmény: teljesítmény: Max 10W
CCT: /
Sugárszög: /
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: fázisú / 1 fázisú
Kivágás:/

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | ST3021-GU10 |
|---|---|
| Teljesítmény | Max 10W |
| Sugár szöge | / |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ54×L130mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Fényáram | MR16 LÁMPA |
| LED | / |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | / |
| Vf & If | / |




| Modell | SD044075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2200LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8032145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx2 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160×320×H133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Modell | SD051075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ82×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm-960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ82mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 560LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!