Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Hogyan válasszuk ki a színhőmérsékletet a konyhai világításhoz?
Bevezetés
A gyakran az otthon szíveként emlegetett konyha egy olyan multifunkcionális tér, amelyhez...
Teljesítmény: 12W
Kivágás: Φ55mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .
![]()
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8201055RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ55mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ80xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |








| Modell | SG80303120S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx3 |
| Sugár szöge | 24/30/36/45° |
| Cut-Out | 120×340mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 145×370×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx3 |
| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 120x120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×140×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2100lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8111075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 18°/24°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ85×H54mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD042068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SG80510037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x45mm, 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!