Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Mi a vízálló ip minősítés
Képzeld el ezt: Épp úton vagy, élvezed az életet, amikor hirtelen katasztrófa történik. A telefonod lecsúszik ...
ST3261
Teljesítmény: 20W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sugárzási szög: 9°-42°
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: fázisú / 1 fázisú
Kivágás:/

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | ST3261 |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |








| Modell | SD8032100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×190mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx2 |
| Modell | SS805200S |
|---|---|
| Teljesítmény | 2x12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 100X200X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 2x960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 2x300mA |
| Modell | SS815170R |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 24°/34°/60° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ170×H170mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD011030HR-C |
|---|---|
| Teljesítmény | 3W |
| Sugár szöge | 20°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ34xH34.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 150LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Festékszóró festés |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1350LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!